Συλλυπητήριο μήνυμα του Δημάρχου Εορδαίας, Σάββα Ζαμανίδη, για την απώλεια του Δημήτρη Σιάχου

Σάββας Ζαμανίδης. Δήμαρχος Εορδαίας

Συλλυπητήριο μήνυμα, μέσω του οποίου εκφράζει την λύπη του για την απώλεια του Δημήτρη Σιάχου, απέστειλε ο δήμαρχος Εορδαίας, Σάββας Ζαμανίδης.

Δημήτρης Σιάχος

Ο Δημήτρης Σιάχος, ο οποίος είχε αποτελέσει πηγή έμπνευσης για χιλιάδες καρκινοπαθείς σε όλη την Ελλάδα, ήταν σύζυγος της Δημοτικής Συμβούλου του δήμου Εορδαίας, Θεοπίστης Κρυσταλλίδου.

Στο μήνυμά του ο κ. Ζαμανίδης αναφέρει:

«Εκφράζω τη θλίψη μου μαζί και του Δημοτικού Συμβουλίου Εορδαίας για την απώλεια του Δημήτρη Σιάχου, συζύγου της Δημοτικής Συμβούλου Θεοπίστης Κρυσταλλίδου .

Ο εκλιπών υπήρξε ένας δυνατός άνθρωπος , ένας μαχητής της ζωής παλεύοντας με αξιοπρέπεια μέχρι το τέλος για την αντιμετώπιση της ασθένειάς του και έτσι θα παραμείνει στη μνήμη μας.

Θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του.»