Δήμος Φλώρινας: Ολοκληρώνονται το Σάββατο οι εκδηλώσεις του Πολιτιστικού Καλοκαιριού 2017

Φλώρινα

το τριήμερο Φεστιβάλ Μουσικής Φλώρινας από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Φλώρινας «Ερωδιός», το οποίο είχε προγραμματιστεί από την 01 έως και τις 03 Σεπτεμβρίου 2017, αναβάλλεται.

Το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου, οι εκδηλώσεις «Πολιτιστικό Καλοκαίρι 2017» του Δήμου Φλώρινας και του Νομικού του Προσώπου, θα ολοκληρωθούν με την εμφάνιση των τοπικών συγκροτημάτων «Becky Blue & Sempervirens», «The leriners» και «Sliver», που θα μας ταξιδέψουν στη ροκ μουσική άλλων δεκαετιών, αλλά και πιο σύγχρονων ακουσμάτων, σε μια βραδιά που υπόσχεται να «απογειώσει» τους νέους της πόλης μας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον αύλειο χώρο του 1ου και 2ου Δημοτικού Σχολείου, με ώρα έναρξης 9 μ.μ..