Δήμος Αγράφων: Σε λειτουργία η νέα Γραμμή Δημότη

Γραμμή Δημότη έθεσε σε λειτουργία αυτό το μήνα, ο Δήμος Αγράφων, στην οποία οι κάτοικοι της περιοχής μπορούν να απευθύνονται για οποιοδήποτε πρόβλημα, παράπονο ή ζήτημα που αφορά στο Δήμο ή για οποιαδήποτε πληροφορία.

Η νέα αυτή τηλεφωνική γραμμή που απαντά στο 2237031888 , όπως σημειώνεται, στοχεύει στην άμεση καταγραφή και επίλυση οποιουδήποτε προβλήματος εμποδίζει την εύρυθμη λειτουργία σε όλους ανεξαιρέτως τους οικισμούς του Δήμου .

Οι κάτοικοι μπορούν να τηλεφωνούν από τις 8.00 π.μ. έως και τις 15.00 μ.μ. καθημερινά (εκτός αργιών) από Δευτέρα έως Παρασκευή. Τις υπόλοιπες ημέρες και ώρες υπάρχει η δυνατότητα να αφήνουν τηλεφωνικό μήνυμα με τα Αίτηματά τους, τα οποία θα καταγράφονται, θα ταξινομούνται και θα εξυπηρετούνται άμεσα.